nardom logo

Kvalitné okná, dvere a solárne svetlovody

0907 453 057

Ako funguje svetlovod Solaro Day™ ?

Ako vôbec funguje svetlovod Solaro Day™? Na rozdiel od iných technológií, akou je aj tubusový svetlovod, naše pokrokové svetlovody menia slnečné svetlo na elektrickú energiu v solárnom paneli. Elektrická energia je následne dopravená v porovnaní s klasickými tubusovými svetlovodmi aj na veľkú vzdialenosť do svietidla Solaro Day™. Voči technológii tubusových svetlovodov má Solaro Day™ ďalšiu výhodu v možnosti pripojenia na elektrickú sieť a používania svietidla aj v noci.

Z čoho sa skladá svietidlo

Pod difúznym akrylovým krytom, ktorý má za úlohu svetlo pravidelne rozptýliť do priestoru, sa nachádzajú vysoko kvalitné LED diódy. Vďaka pokrokovej technológii LED diód má svietidlo minimálnu spotrebu a na jeho napájanie aj pri zamračenej oblohe, postačuje solárny panel nie veľmi väčší, než samotné svietidlo. Difúzny kryt znemožní vidieť LED diódy nachádzajúce sa pod ním a preto Solaro Day™ zapadne aj do architektonicky náročného priestoru.

Svietidlá Solaro Day™ vytvárajú mäkké, prirodzené svetlo v rovnakom spektre, ako je svetlo slnečné. Nechajte oddýchnuť Vaše oči!

Chcete získať Solaro Day™?

Navštívte nás priamo na našom predajnom mieste na Dukelskej ulici 25 v Modre. Ste od nás príliš ďaleko? Nevadí, obslúžime Vás, nech ste kdekoľvek na Slovensku. Stačí nás kontaktovať na telefónnom čísle 0907 453 057.