nardom logo

Kvalitné okná, dvere a solárne svetlovody

0907 453 057

Interiérové dvere

 • Bezpečnostné dvere
 • Interiérové dvere
 • Stavebné púzdra
 • Naša spoločnosť ponúka interiérové dvere od dvoch renomovaných výrobcov. Je to poľský výrobca Porta KMI Poland a český Sapeli a.s.

  PORTA DOORS je podnik so 4 výrobnými závodmi, v ktorých zamestnáva okolo 1 800 zamestnancov. Mesačný objem súčasnej výroby je viac ako 85 000 dverných krídiel a 50 000 kusov zárubní. S touto spoločnosťou úspešne spolupracujeme už viac ako 7 rokov.

  Druhým partnerom je český výrobca Sapeli a.s. Jeho súčasná produkcia sa pohybuje okolo 250 000 dveri a 80 000 zárubní ročne.

  Sú držiteľmi certifikátu ISO 9001, čo zaručuje kvalitu ich výrobkov a dodržiavanie dodacích termínov.

  U oboch dodávateľov interiérových dverí ponúkame na výber viacero povrchových úprav dverí. Jedná sa o lakované, fóliované, laminované a dyhované.

  Krídla interiérových dverí môžu byť vyrobené ako štandartné otočné prevedenia, ako posuvné pre posuvné systémy, alebo do stavebných púzdier.

  Ďalej to môžu byť špeciálne dvere. Sú to s protipožiarnou úpravou, akustickou izoláciou, zvýšenou mechanickou odolnosťou a pod.

  Porta a aj Sapeli ponúkajú  obloženie pôvodnej kovovej zárubne.

  Ku všetkým dverám vieme dodať aj príslušenstvo (kovanie, vložky) a vieme ich aj odborne namontovať. Samozrejmosťou je aj technické poradenstvo pri výbere a príprave stavebného otvoru.

  Veríme, že si z našej ponuky vyberiete. V prípade potreby podať Vám vysvetlenie, neváhajte nás kontaktovať.