nardom logo

Kvalitné okná, dvere a solárne svetlovody

0907 453 057

Prirodzené svetlo Solaro Day

Predstavujeme Vám Solaro Day, slnkom napájané interiérové osvetlenie. Pokroková LED technológia svetiel Solaro Day vydáva svetlo v plnom spektre farieb, vďaka čomu ho je možné použiť aj na prezentáciu tam, kde je dôležitý vzhľad a vernosť farieb. Tieto svetlá si našli uplatnenie vo fotografických ateliéroch, dizajnérskych štúdiach, školách, výrobných halách, predajniach, supermarketoch, kanceláriach, reštauráciach a iných ďalších.

Vďaka použitej LED technológií budú farby vystavených produktov čisté a zodpovedajúce skutočnosti, a to všetko za použitia menšieho množstva energie. Tieto LED diódy emitujú v porovnaní so štandardnými LED diódami svetlo v širšej farebnej škále, ktoré je výraznejšie a navyše majú dlhšiu životnosť, ktorá sa pohybuje medzi 50 000 až 100 000 prevádzkovými hodinami. Samozrejme sú dostupné aj náhradné lampy.

Farebné spektrum svetla simuluje prirodzené slnečné žiarenie, bez škodlivého UV žiarenia, vďaka čomu si oddýchnu aj vaše oči. Ako žiarovkové, tak aj fluorescenčné svetlo vydáva aj UV žiarenie. Vo farebnom spektre našich LED diód je toto žiarenie minimalizované čím, sa redukuje aj vyblednutie farieb nábytku, alebo podlahových krytín.

Vďaka možnosti zapojenia svetla k externej sieti, je možné používať osvetlenie Solaro Day aj v noci. Na prípadné otázky Vám radi odpovieme priamo na našom predajnom mieste na Dukelskej ulici 25 v Modre. Ste od nás príliš ďaleko? Nevadí, obslúžime Vás, nech ste kdekoľvek na Slovensku. Stačí nás kontaktovať na telefónnom čísle 0907 453 057.