nardom logo

Kvalitné okná, dvere a solárne svetlovody

0907 453 057

Umelecký betón

 • Dizajnové prvky
 • Funkčné umenie
 • Mozaika
 • Obklad a dlažba
 • Prinášame umelecký dotyk, originalitu a jedinečnosť, prostredníctvom zaujímavého média akým je betón.

  Umelecké spracovanie betónu, predstavuje tento materiál v úplne inom chápaní, než je všeobecne zaužívané. Betón, či už samotný, alebo v kombinácii s trendovými materiálmi ako je živica a nerez, je veľmi vhodný a zaujímavý výrazový prostriedok na stvárnenie rôznych umelecko-estetických a funkčných kompozícií.

                                             

  Našou snahou je vytvárať produkty, ktoré pridajú na charaktere a individualite Vášho osobného, privátneho, alebo firemného prostredia. Takto má každý klient možnosť originálnym spôsobom vyjadriť svoje estetické cítenie, či jednoducho skrášliť si svoje okolie.

  Pri každom návrhu má zákazník priamo možnosť spolupodielať sa na kreácii výsledného diela a pridať mu svoj osobitý štýl. Radi budeme spolupracovať a podieľať sa s klientmi, architektmi, alebo dizajnérmi na ich predstavách.

  MOZAIKA
  Kombináciou prirodzenej krásy a odolnosti sa mozaiky používali ako dekoratívny prvok po celé stáročia. V priebehu doby sa sortiment materiálov na výrobu mozaiky značne rozšíril a betón je jeden z týchto nových materiálov.

   

  Navrhujeme vlastný originálny dizajn, vytvárame a inštalujeme mozaiky z upraveného betónu, pre každého klienta individuálne.

  Týmto ponúkame originalitu a výnimočnosť každého vytvoreného diela. Unikátny postup vytvára mozaiku s jedinečným vizuálom, ktorý sa výrazne odlišuje od tradičných techník mozaiky.

  Môže ísť o osobné stvárnenie určitého motívu, alebo firemné logo, erb a pod.

   

   

  MOŽNOSTI VYUŽITIA
  Vytvorené diela sú vhodné tak pre vnútorné ako aj vonkajšie použitie.

  V interiéri to môžu byť obklady stien, výrazové prvky a doplnky vo vstupných halách, rôzne sedenia, cateringové stolíky, optické predely miestností a pod.

  V exteriéri sú to terasy, chodníky, schody, ploty, fasády, ale aj priečelia a steny budov, garáží, okolie bazénov, fontán, záhradných altánkov a iné dizajnové plochy.

   

  FUNKČNÉ UMENIE
  Tvoríme aj diela na individuálnu zákazku, ako sú sochy, exteriérové a interiérové doplnky, záhradné dekorácie, kvetináče, lavice, stoly, atypické záhradné sedenia, záhradné predely a pod.